Digital signage چیست

Digital signage چیست

با افزایش محبوبیت محتوای دیجیتال پویا، دنیای تجارت از تابلوهای دیجیتال تعاملی و در مقیاس بزرگ استقبال می کند. اما این چیست و چگونه می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید؟ توضیحاتی در مورد اینکه علامت دیجیتال چیست، نمونه هایی از آن در حال استفاده و چگونه می توانید راه حل مناسب برای کسب و کار خود بیابید.

Digital signage چیست؟

ساینیج دیجیتال، که گاهی علامت الکترونیکی نیز نامیده می‌شود، به فناوری‌های نمایشی مانند دیوارهای LED (یا دیوارهای ویدئویی)، پروجکشن، نمایشگر LED و LCD برای نمایش واضح صفحات وب، ویدئوها، مسیرها، منوهای رستوران، پیام‌های بازاریابی یا تصاویر دیجیتال اشاره دارد.

تابلوهای دیجیتال در تنظیمات مختلف – فضاهای عمومی، موزه‌ها، عرصه‌های ورزشی، کلیساها، ساختمان‌های دانشگاهی، فروشگاه‌های خرده‌فروشی، فضاهای شرکتی و رستوران‌ها – برای ارائه مسیریابی، پیام‌رسانی، بازاریابی و تبلیغات در فضای باز کار می‌کنند.

نمونه هایی از دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینیج می تواند برای ارائه اطلاعات عمومی، انتقال ارتباطات داخلی یا به اشتراک گذاری اطلاعات محصول برای افزایش خدمات مشتری، تبلیغات و شناخت برند مورد استفاده قرار گیرد. این یک راه قدرتمند برای تأثیرگذاری بر رفتار و تصمیم گیری مشتری است، در حالی که تجارب مصرف کننده را از طریق صفحه نمایش های تعاملی افزایش می دهد.

اکنون که می دانید علامت دیجیتال چیست، به چند روش مورد علاقه ما که می توان از آن استفاده کرد نگاهی بیندازید:

تبلیغات

دیجیتال ساینیج مکانی عالی برای ارائه تبلیغات برای محصولات، خدمات، رویدادها و فروش هستند. از آنجایی که صفحه‌های چند رسانه‌ای علاوه بر گرافیک‌های چرخشی، از ویدئو و انیمیشن استفاده می‌کنند، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند محتوای تابلوهای دیجیتالی حاوی تبلیغات ثابت، نمایش محصول یا توصیفات ویدیویی را در خود جای دهند. یکی از رایج‌ترین مکان‌ها برای تبلیغات خرده‌فروشی است که با استفاده از دیجیتال ساینیج می توان به آن کمک کرد.

پیشنهاد خدمات

در حالی که منوهای کاغذی یا نمایشگرهای ثابت هنوز رایج هستند، کسب و کارها می توانند خدمات ارائه شده خود را هنرمندانه در نمایشگرهای دیجیتال فهرست کنند. با تابلوهای دیجیتال، رستوران ها، سالن ها، اسپاها، تعمیرگاه های خودرو و استودیوهای تناسب اندام می توانند محتوا و اطلاعات چرخشی را روی دیوارها، پنجره ها یا یک صفحه دیجیتال خیره کننده ارائه دهند.

نقل قول های الهام بخش

Digital signage چیست

ساینیج دیجیتال نباید حتما یک تبلیغ باشد. شما می توانید با محتوای حاوی نقل قول های معروف به مشتریان بالقوه خود اطلاع رسانی، سرگرم و الهام بخشید. با نقل قول های الهام بخش، می توانید ساینیج دیجیتال خود را جذاب تر کنید – که فوراً روحیه بازدیدکنندگان شما را بالا می برد. سازمان هایی مانند سالن های ورزشی، موسسات بهداشتی و سلامتی و دفاتر باز می توانند از نقل قول های الهام بخش برای افزایش بهره وری و ایجاد محیطی دلپذیر استفاده کنند.

فرم ها و بازی های تعاملی

چه کسی گفته است که صفحه های دیجیتال فقط برای نمایش اطلاعات خاص باید به دیوار محدود شوند؟ به کاربران اجازه کنترل و تعامل با آنها را بدهید. با تابلوهای دیجیتال تعاملی، کاربران می توانند محتوا را انتخاب کنند، بازی کنند و حتی در خبرنامه های ایمیل مشترک شوند. به این ترتیب، می توانید اطلاعات کلیدی (که می توانید برای بازاریابی خود از آنها استفاده کنید) از مهمانان جمع آوری کنید.

جریان ها و اخبار رسانه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

دنیای آنلاین را با تابلوهای دیجیتال یکپارچه رسانه های اجتماعی وارد دفترکار کنید. صفحه‌ها را با فیدهای فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام خود همگام‌سازی کنید و یادداشت‌های هشتگ را به صورت هنرمندانه ای تنظیم کنید تا برند خود را به دنیای واقعی سوق دهید. طرفداران شما فرصتی برای مشاهده مشارکت خود در زمان واقعی پیدا می‌کنند و محتوای شما به منبع اطلاعاتی خوش‌آمدگویی تبدیل می‌شود.

یادداشت های شرکت برای شناخت

به‌جای ارسال ایمیل یا یادداشت‌های کاغذی، می‌توانید به‌روزرسانی‌ها را از طریق صفحه‌نمایش‌های دیجیتال نصب‌شده در قسمت‌های کارمندان از جمله سالن‌ها و اتاق‌های استراحت به اشتراک بگذارید. این نه تنها سریع و کارآمد است، بلکه ارتباطات و روحیه محل کار را بهبود می بخشد. در مقایسه با اسناد متنی سنگین، مردم تمایل بیشتری به محتوای جذاب و مبتنی بر بصری دارند. وقتی با ابزارهایی مانند Hoopla جفت شوند، تیم‌های فروش می‌توانند مرتباً رتبه‌بندی خود را در صفحه بزرگ بررسی کنند. وقتی یک معامله بسته می شود، همه می دانند!

تقویم و برنامه رویدادها

دیجیتال ساینیج در محل کار

هتل‌ها، مراکز خرید، دانشگاه‌ها، دفاتر، پارک‌های موضوعی و امکانات مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از محتوای دیجیتال برای ایجاد تقویم‌هایی استفاده کنند که برنامه‌های رویداد یا کاری و همچنین زمان‌های قرارهای آینده را به اشتراک بگذارند. این باعث می شود بازدیدکنندگان در مورد فعالیت های روزانه مطلع شوند و در عین حال در زمان کارکنان شما که قبلاً صرف سؤالات فیلدینگ شده اند صرفه جویی می کند.

نقشه ها (شما اینجا هستید!)

بسیاری از سازمان‌های بزرگ نقشه‌های ثابتی دارند که افراد را به مقصد هدایت می‌کند. با این حال، این نقشه ها انعطاف پذیری مطلوب را ارائه نمی دهند. آنها باید هر زمان که تغییرات ایجاد می شود به روز شوند و دوباره منتشر شوند و فقط اطلاعات ثابت و استاندارد شده را به بازدیدکنندگان ارائه دهند.

نقشه های دیجیتال راهیابی قابل اعتماد، همه کاره و مقرون به صرفه هستند. می‌توانید نقشه‌های خود را در زمان واقعی به‌روزرسانی کنید و از ابزارهای تعاملی استفاده کنید که دستورالعمل‌های سفارشی‌شده را بر اساس ورودی مشتری ارائه می‌دهند.

فهرست راهنما

محتوای ساینیج دیجیتال یک منبع ضروری برای هر سازمان مدرن است. علاوه بر کمک به مردم برای یافتن راه خود، دایرکتوری ها همچنین دسترسی به آنچه را که نیاز دارند را برای آنها آسان می کند. گنجاندن دایرکتوری در صفحه نمایش راه یاب، روشی باورنکردنی برای متراکم کردن دایرکتوری های دیواری بزرگ است و این امکان را برای مهمانان فراهم می کند که هر آنچه را که نیاز دارند به سرعت و با حداقل استرس دریافت کنند.

با دایرکتوری های دیجیتال، کاربران برای یافتن پزشک یا مطب نیازی به تلاش ندارند. تنها چیزی که آنها نیاز دارند این است که یک نام وارد کنند، گزینه های خود را فیلتر کنند و فقط اطلاعات خاصی را که می خواهند دریافت کنند.

پیام های اضطراری

در مواقع اضطراری، باید سریعاً تمام کارکنان خود را مطلع کنید. با این حال، اگر استراتژی ارتباطی قابل اعتمادی ندارید، این می تواند بسیار دشوار باشد. با کمک محتوای دیجیتال ساینیج، می‌توانید یک طرح جامع ارتباطی اضطراری ایجاد کنید و اطلاعات را بر روی صفحه‌های مختلف در سراسر مرکز خود به‌روزرسانی کنید. پیام های ایمنی و اضطراری مهم به سادگی و به طور موثر توزیع می شوند.

کلمات کلیدی: Digital signage چیست، تابلو اعلانات هوشمند، Digital signage چیست، اطلاع رسانی بصری، Digital signage چیست،تابلو دیجیتال، Digital signage چیست،Digital signage چیست،Digital signage چیست،Digital signage چیست،Digital signage چیست