میز لمسی

برای بحث و ارائه محصولات در حین مذاکرات در دفتر یا در یک جلسه تجاری ،میز لمسی مدرن ما استفاده کنید. میز تعاملی ساخته شده از شیشه و فلز اغلب برای نشست تجاری استفاده می شود

زیرا چندین شریک ممکن است برای نشان دادن دیدگاه خود با استفاده از صفحه لمسی استفاده کنند. سایز تلویزیون آن بسته به مدل 32 تا 65 اینچ  می باشد.
استفاده از میز لمسی به طور فزاینده ای در بازار برای نمایش محصولات استفاده می شود که در مقایسه با در مقایسه با کیوسک های تعاملی و  تلویزیون های ساینیج دارای ویژگی های متمایزی می باشند. ارزش میز لمسی اینست که چون افقی می باشد راحت بوده زیرا چندین کاربر می توانند از صفحه لمسی به صورت یکسان استفاده کنند و امکان قرار دادن یک فنجان قهوه یا چای روی این میز وجود دارد. حتی اگر یک نوشیدنی روی سطح میز رسانه بریزید ، اتفاق بدی نخواهد افتاد.
به کمک یک صفحه تصویر IPS یا LED ، و یک دستگاه پخش کننده اندروید و یا رایانه شخصی ویندوز شما به صورت تعاملی ،می توان  فایل های گرافیکی و فیلم ها را با بالاترین کیفیت نشان داد.
میز لمسی و اهداف ساخت آن

میزهای چند لمسی با ویژگی های تعاملی در نمایشگاه ها ، موسسات آموزشی و سازمان های دولتی بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. در نمایشگاه ها از آنها به همراه کیوسک های تعاملی و پوسترهای دیجیتال برای جلب توجه و ایجاد تصویری ابتکاری استفاده می شود که رقبا را بسیار عقب می اندازد. غرفه نمایشگاهی چنین شرکتی قطعاً به دلیل مدرن بودن و اثربخشی مورد توجه قرار خواهد

میز لمسی

گرفت. انواع میز لمسی در موسسات آموزشی مانند مهد کودک ها ، مدارس و دانشگاه ها محبوب هستند. میز لمسی چند کاربره کار گروهی و مشارکت دانش آموزان در درس را سازمان می دهد.

گروه های کوچک می توانند کار خود را انجام دهند و سپس با گروه های دیگر متحد شوند تا پروژه های کوچک را در یک مورد بزرگ ادغام کنند. میز لمسی همچنین برای بازی های رومیزی مجازی ، از جمله بازی در اینترنت ، مشاهده عکس ، صفحه کنترل هوشمند خانه … و یا مثلا برش دادن سوسیس مفید است.
صفحه شیشه ای مقاوم و حرارت دیده می تواند در برابر هرگونه بار روی میز لمسی مقاومت کند.