نمایشگر LED

عبارت “نمایشگر LED” ،نمایشگر ال‌ای‌دی، تابلو ال‌ای‌دی یا تابلو روان اغلب به طور گسترده برای توصیف صفحه نمایش در طیف گسترده ای از دستگاه ها استفاده می شود. این شامل فناوری تجاری و مصرف کننده مانند تلویزیون، تلفن همراه و مانیتور رایانه شخصی می شود.

این نمایشگرهای LED با وضوح بالا تمایل دارند از آرایه‌های دیود بسیار متراکم – که اغلب به هزاران عدد می‌رسد – برای کنترل روشنایی و چرخه رنگ در میلیون‌ها پیکسل استفاده کنند. این اجازه می دهد تا تصاویر متحرک با جزئیات بسیار بالا را با تراکم پیکسلی تا 4k و بالاتر ارائه دهید.

با این حال، در اصطلاحات اجزای مهندسی، تعریف نمایشگر LED معمولاً یک تابلوی بازخوانی نور گسسته در نظر گرفته می شود. اغلب نسبتاً کوچک و ساده هستند، آنها برای اتصال به صفحه ابزار یا نصب بر روی یک برد مدار چاپی (PCB) طراحی شده اند. هدف از این نوع نمایشگرهای LED معمولاً فقط ارائه بازخوانی اطلاعات واضح و مختصر برای کاربر است.

چنین نمایشگرهای LED اغلب با فرمت اعداد تقسیم شده کلاسیک طراحی می شوند. سایر مدل‌های پیشرفته‌تر ممکن است از طیف وسیعی از سبک‌های نمایشگر جایگزین و پیکربندی‌های دیود استفاده کنند، از جمله نسخه‌های محبوبی که با آرایه‌های ماتریس نقطه‌ای یا نوار نوری فروخته می‌شوند.

در اینجا برخی از بهترین محصولاتی که می توانیم در رابطه با نمایشگر LED به شما ارائه دهیم آورده شده است

نمایشگر LED تبلیغات داخلی

صفحه نمایش LED داخلی (indoor led display) با وضوح بالا، کیفیت تصویر عالی و ارائه کلی بصری فوق العاده را به شما ارائه می دهد. با نمایشگر LED داخلی این امکان را دارید که تصاویر را با وضوح بالا و در ابعاد بزرگ در فضاهای عمومی بزرگ یا داخل دفتر خود نمایش دهید. صفحه نمایش های LED داخلی برای اتاق های کنفرانس بزرگ، اتاق های جلسات یا به عنوان چشمگیر در یک سالن پذیرایی مرکزی استفاده می شود. بلکه به عنوان تابلوهای امتیازی در سالن های ورزشی یا به عنوان صفحه نمایش در نمایشگاه شرکت شما. و البته در بسیاری از کاربردهای دیگر.

نمایشگر LED تبلیغات فضای باز

نمایشگرهای ال‌ای‌دی فضای باز (outdoor led display) راهی فوق‌العاده برای تبلیغ، اطلاع‌رسانی یا نمایش هر محتوای انتخابی در فضای باز ارائه می‌دهند و به جلب مخاطبان و رهگذرانی که ممکن است در غیر این صورت به آنها دسترسی نداشته باشید کمک می‌کند. صفحه نمایش با مشخصات روشنایی بالای خود، تصویر فوق العاده ای را حتی در دید کم به این مخاطبان ارائه می دهد و به شکلی منفعل و شیک، یک نمایش عالی برای برند، محصول یا خدمات شما ارائه می دهد. این نمایشگرهای LED حتی می توانند به حفظ امنیت مردم کمک کنند و در صورت نیاز اطلاعات مهمی را به رهگذران ارائه دهند.

نمایشگر LED شفاف

این سری نمایشگر LED شفاف (transparent led display) داخلی کاملا قابل تنظیم است و می تواند برای ایجاد نمایشگرهای با قابلیت جلب توجه طراحی شود. ایده آل برای نمایش های دائمی یا نیمه دائمی، از جمله نمای فروشگاه، نمایشگاه، کنسرت، مکان های سرگرمی، مکان های دیدنی ملی، و نمایشگاه های تجاری.

نمایشگر LED با شکل سفارشی

نمایشگرهای LED با شکل سفارشی (customized shaped led display) روشی فوق العاده برای تبلیغ، اطلاع رسانی یا نمایش هر محتوای انتخابی به روشی بسیار نوآورانه ارائه می دهند. صفحه نمایش LED مکعبی، صفحه نمایش LED سیلندر، صفحه نمایش LED پوستر، صفحه نمایش LED کروی و بسیاری موارد دیگر می توانند مخاطبان را به سمت محتوای شما جذب کنند.