محصولات

استفاده از تصویر در سایزهای بزرگ جزو نیازهای ضروری تبلیغی ، فنی و آموزشی هر شرکت ، سازمان و حتی فروشگاه می باشد. بدون شک تمامی مجموعه ها تمایل دارند با استفاده از محصولات مالتی مدیا محصولات، خدمات و عملکردشان را جذاب تر به رخ مخاطبان بکشند. شرکت پویش تجارت پگاه مفتخر است که مجموعه کاملی از انواع روشها با هر سطح کیفی ، فنی و قیمتی را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

در ذیل به صورت فهرست وار مواردی که شرکت آمادگی عرضه محصولات در آنرا دارد حضورتان معرفی می گردد.
  • Videowall: داشتن تصویر با اندازه های بالاتر 65 اینچ کاربر را به ملزم به تهیه چندین تلویزیون با لبه بسیار باریک میکند. این تلویزیونها با استفاده از کنترلر مناسب امکان پخش یک یا چندین تصویر با کیفیت بسیار بالا را دارا خواهند بود.
  • نمایش تصویر روی شیشه: بسیار از فروشگاه ها و یا لابی ها میتوانند با استفاده از این تکنولوژی با هزینه بسیار پایین شیشه فروشگاه خود را تبدیل به یک نمایشگر بسیار بزرگ با قابلیت لمسی نمایند.
  • LED Display: با استفاده از LED Display در دو مدل Indoor و Outdoor امکان  پخش تصویرهای با کیفیت بسیار بالا و درخشندگی خیره کننده با سایزهایی در حد چند صد مترمربع را خواهید داشت.
  • Smart film/ Glass: این تکنولوژی جذاب علاوه بر اینکه شیشه فروشگاه، اتاق جلسات شما را به صفحه نمایش بزرگ تبدیل می کند بلکه با اتصال برق امکان ایجاد مانع تصویری به منظور دیده نشدن طرف مقابل را فراهم مینمایید.
  • لمسی کردن تلویزیون، شیشه یا ویدئو پروژکتور: با استفاده از یک فریم زیبا تصویر تلویزیون، ویدئو وال و حتی شیشه خود را کاملا لمسی کرده و با این تکنولوژی تاثیر عمیقی بر حضار بگذارید.
  • نمایشگرهای صنعتی: محیطهایی که استفاده تصویری بیش از حد معمول از نمایشگر را دارند نیازمند تهیه نمایشگرهایی ویژه هستند که نمایشگر صنعتی نامیده میشوند و دوام عمر، قدرت تابش بالا و کاربری در شرایط سخت از حداقل مشخصات آنهاست.

شرکت پویش تجارت پگاه با نهایت مسرت آماده ارائه مشاوره رایگان با کادری حرفه ای و مجرب در این زمینه است.