تاچ اسکرین ۲۷ اینچ

تاچ اسکرین خازنی چیست؟
صفحه های لمسی خازنی یا تاچ اسکرین خازنی ، صفحه های تمام شیشه ای با پوشش رسانای فلزی شفاف هستند. الگوی الکترود چاپ شده در امتداد لبه ها که یک میدان ولتاژ کم را روی لایه رسانا توزیع می کند. بنابراین هنگامی که انگشت صفحه لمسی خازنی را لمس می کند و یک دقیقه جریان را به نقطه تماس می کشد ، افت ولتاژ ایجاد می کند. این جریان جریان از هر گوشه متناسب با فاصله نقطه لمسی امکان محاسبه محل تماس را توسط کنترل کننده فراهم می کند.

پنل لمسی خازنی
تاچ پنل خازنی 27 اینچ

پانل های لمسی خازنی چگونه کار می کنند؟
صفحه های لمسی خازنی از لحاظ عملکرد بسیار متفاوت از صفحه های لمسی مقاومتی هستند. این صفحات با بارهای برق آن فروشگاه ها پوشانده می شوند. این پوشش به طور معمول اکسید قلع ایندیم است که به صفحات لمسی خازنی اجازه می دهد تا بار الکتریکی را حمل کنند.

با لمس پنل ، هزینه ای ایجاد می شود و اطلاعات خاص برای پردازش ارسال می شود. برخلاف صفحه مقاومتی آن ، صفحه های لمسی خازنی باید توسط انگشت انسان یا نوعی وسیله رسانا که توسط دست انسان گرفته می شود ، لمس شوند.

با چسباندن این پنل به تلویزیون یا مانیتور باعث لمسی کردن آن می شود.


مشخصات فنی تاچ اسکرین 27 اینچ
موردمشخصات
اجازءCover Glass+ITO Glass
سختی سطح>6H
اندازه قسمت بیرونی456.75*277.25 میلی متر
اندازه قسمت داخلی408.7*229.0 میلی متر
دمای عملکرد20℃~70℃
دمای ذخیره سازی-30℃~80℃
کل ضخامت3.9±0.15 میلی متر
انتقال86% Min
حالت رابطUSB/IIC/RS232
سیستم عاملXP win7、8 Android Linux
تعداد نقاط تاچ10
اندازه واقعی 27 اینچ
تماس با ما

کلیدواژه : تاچ اسکرین 27 اینچ ،تاچ پنل ،تاچ پانل ،پنل لمسی ،قیمت پنل لمسی،قیمت تاچ پنل ،تاچ پنل هوشمند،تاچ اسکرین 27 اینچ، تاچ اسکرین 27 اینچ، تاچ اسکرین 27اینچ